Microsoft Teams

Nástroj na vytvoření virtuálního prostředí třídy. Vhodný pro distanční výuku i pro tu prezenční. Mezi největší výhody řadíme spolupráci s dalšími nástroji Microsoft. Pro plnohodnotnou aplikaci potřebujete účet Microsoft.

Google Meet

Jednoduchý a velmi intuitivní nástroj na vytváření videokonferencí. Pro přihlášení na bezplatnou verzi potřebujete jenom osobní účet Google.

Zoom

Nástroj vhodný na distanční výuku. Umožňuje vytvářet videokonference, kde můžete přednášet nebo doučovat a jednoduše celou výuku zaznamenat ve formě videa, které si žáci mohou zpětně pustit.

Slido

Slido je platforma, která umožňuje digitální interakci s žáky během výuky. Kvízy, otázky a odpovědi, nebo názory studentů jsou v reálném čase. Platformu je možné využít i během distanční výuky, a to třeba pomocí QR kódu.

Google classroom

Tato virtuální učebna propojuje studenty s učiteli ve škole i mimo ni. Platforma je zdarma pro všechny, kteří mají osobní účet Google. Mezi největší výhody řadíme přehlednost a možnou spolupráci s dalšími nástroji Google.

Canva

Webová aplikace, která Vám pomůže vytvořit jakoukoliv grafiku k výuce. Pracovní listy, prezentace, videa nebo například plakáty vytvoříte pomocí šablon za krátkou dobu a výsledek může vypadat výborně.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

©2020 by Digiucitel. Proudly created with Wix.com

logo_png.png